Stażysta

Stażysta

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatki bądź kandydata na stanowisko stażysty. Jeśli czujesz, że PR jest tym, czy chcesz się zajmować w przyszłości, jesteś otwarty na nowe wyzwania i chcesz się uczyć, dołącz do naszego zespołu.

Nasze oczekiwania:

  • chęć rozwoju w obszarze PR
  • umiejętność klarownego przekazywania informacji
  • lekkie pióro
  • otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w realizacji projektów dla klientów z branży przemysłowej i deweloperskiej
  • współtworzenie materiałów komunikacyjnych, raportów i analiz
  • współpraca z podwykonawcami - grafikami, drukarniami, fotografami
  • research informacji

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego zdobycia umiejętności niezbędnych w dalszej karierze zawodowej
  • współpracę ze świetnym zespołem, który chętnie dzieli się doświadczeniem (a czasem nawet zrobi kawę)
  • możliwość rozwoju w ramach agencji
  • ludzkie godziny pracy
  • dużo emocji :)

Kontakt:

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie swoje cv i kilku słów o sobie na adres: kariera@primoadvisory.pl

Dodatkowe informacje:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.